لوله کاروگیت

لوله کاروگیت

لوله های کاروگیت از انواع لوله های پلیمری سخت می‌باشند، که ظاهری کنگره ای شکل و سطح مقطعی صاف و صیغلی دارند.که جهت انتقال آبهای سطحی ,فاضلابهای شهری و روستایی و پسابهای صنعتی که ماهیتی اسیدی و یا بازی دارند مورد استفاده قرار میگیرند. این لوله ها را تحت عنوان لوله های دوجداره پلی اتیلن و یا لوله های دوجداره کاروگیت می شناسند. لوله های کاروگیت عمدتاً به روش کوپلری و یا به عبارتی نری و مادگی به یکدیگر متصل می‌شوند و این اتصال توسط یک واشر میانی برقرار میگردد که البته در سایزهای بالاتر یعنی از سایز ۱۲۰۰ میلیمتربه بعد نوع اتصال به صورت جوش اکسترودری میباشد .لوله های کاروگیت بسته به میزان دبی و اندازه ی سیالات در ابعاد مختلف بین سایزهای ۱۱۰ میلیمتر الی ۳۰۰۰ میلیمتر تولید و عرضه میگردد، از اینرو هیچ‌گونه محدودیتی در استفاده از این لوله ها به لحاظ ابعادی وجود ندارد. لوله های کاروگیت دارای سه نوع فشار کاری تولید میگردند بر خلاف لوله های پلی اتیلن تک جداره که فشار بار داخلی مورد محاسبه قرار می گیرد, لوله های کاروگیت دارای فشار بار داخلی نیستند و حداکـثر فشار داخلیه لوله های کاروگیت ۱٫۵ تا ۲ بار تعیین گردیده است , اما لوله های کاروگیت مزیتب دارند که آنها را از دیگر لوله های پلیمری متمایز می‌سازد و آن فشار حلقوی لوله های کاروگیت می باشد.

لوله کاروگیت

فشار حلقوی در لوله های کاروگیت با هدف مقاومت جدار بیرونی لوله ها تعریف گردیده و این لوله ها می‌توانند حداکثر تا ۶۴ کیلو نیوتن بر متر مکعب خاک, انواع فشار های سطحی و زیر سطحی خاک را مهار کنند. البته همانطور که گفته شد لوله های کاروگیت دارای سه نوع فشار حلقوی می باشند. که به ترتیب ۱۶ کیلو نیوتن, ۳۱٫۵ کیلو نیوتن و ۶۴ کیلونیوتن می‌باشند، در ادامه به اختصار در مورد ابعاد و اندازه های کلیه لوله های تولیدی در سایزهای مشروحه ی فوق می‌پردازیم.

لوله کاروگیت

قیمت لوله کاروگیت

قیمت لوله های کاروگیت به جهت نوسان قیمت مواد پلی اتیلن متغیر و شناور است، به طوری که در برخی مواقع به صورت ساعتی نیز اعلام قیمت می‌گردد از این‌رو نمی‌توان به صورت مکتوب قیمت لوله های کاروگیت را ارائه نمود، لذا خواهشمند است به صورت شفاهی و یا با ارسال فکس از قیمت لوله‌های کاروگیت در هر روز مطلع شوید .چند نکته را هنگام خرید حتما در دستور کار قرار دهید، قبل از خرید لوله های کاروگیت نوع مصرف, نوع فشار کاری اعم از ۱۶ کیلو نیوتن و یا ۳۱٫۵ کیلو نیوتن و ۶۴ کیلو نیوتن, نوع اتصال و مقدار مورد نیاز از هر سایز. توجه داشته باشید که لوله های کاروگیت از سایز ۱۶۰ میلیمتر الی ۱۲۰۰ میلیمتر را می‌توان در یکدیگر به صورت تلسکوپی جاسازی نمود و این مسئله می‌تواند هزینه های حمل را به حداقل کاهش دهد و در آخر اینکه در صورت نیاز به بازرسی لوله های کاروگیت قبل از هر چیز اعلام نمایید چرا که معمولا شرکتهای بازرسی در سطح یک و دو و سه معمولا یک بازه چند روزه را جهت بازرسی تعیین می‌کنند که مشمول مراحل بازرسی و آمادگی بازرس و کارخانه‌ی تولید کننده می‌شود این مورد حدکثر یک هفته به طول می‌انجامد .ابعاد و اندازه لوله های کاروگیت به شرح زیر است خواهشمند از قبل از هرگونه مشاوره خرید موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید.

قیمت لوله کاروگیت

انواع لوله کاروگیت براساس سایزبندی

لوله کاروگیت ۱۱۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۱۱۰ میلیمتر عموماٌ جهت انشعاب گیری از منازل و در کل پروژه های کوچک روستایی مورد استفاده قرار میگیرد و به جهت کمی اینگونه پروژه ها این نوع از سایز لوله کاروگیت یعنی لوله کاروگیت ۱۱۰ میلیمتر از اقبال کمتری برای فروش برخوردار است نوع اتصال این لوله ها به صورت کوپلری تعریف گردیده و طول شاخه های آن ۶ متر میباشد لوله های کاروگیت ۱۱۰ میلیمتر را می‌توان در طولهای ۱۲ متری نیز تولید نمود که البته بدون کوپلر جدا ارائه میگردد و در صورت نیاز میتوان کوپلر آن را نیز مجزا تهیه نمود.

لوله کاروگیت ۱۲۵ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۱۲۵ میلیمتر از انواع لوله های کم مصرف در صنعت آب و فاضلاب میباشند. اتصال لوله های کاروگیت ۱۲۵ میلیمتر به وسیله کوپلر و واشر انجام می‌پذیرد, طول لوله های کاروگیت ۱۲۵ میلیمتر ۶ متر و بنا به درخواست خریدار میتوان در ابعاد ۱۲ متری نیز بدون احتساب کوپلر تولید نمود که نهایتا در صورت نیاز میتوان کوپلر مورد نیاز را به صورت مجزا ارائه نمود. از لوله های کاروگیت ۱۲۵ میلیمتر میتوان در انتقال فاضلاب در پروژه های کوچک استفاده نمود. حداکثر فشار حلقوی تعریف شده برای این سایز از لوله های کاروگیت ۳۱٫۵ کیلو نیوتن میباشد.

لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر و یا به عبارتی ۱۶ سانتی متر که البته بدون احتساب قطر بیرونی است یکی از پر مصرفترین سایزهای لوله کاروگیت جهت جمع آوری آبهای سطحی میباشد. به این سایز از لوله های کاروگیت لوله کاروگیت ۶ اینچ  نیز میگویند. نوع اتصال در این لوله ها کوپلریست و دو لوله توسط کوپلر به هم متصل میشوند و آب بند این لوله ها توسط واشر ارائه شده میسر میگردد. لوله های کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر را می‌توان به میزان ۹۵۰ متر طول در یک کامیون تک محور و ۲۳۰۰ متر در ترانزیت بارگیری و حمل نمود .قیمت لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر را میتوانید همه روزه از این مجموعه دریافت نمایید.

لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر را باصطلاح لوله کاروگیت ۸ اینچ نیز مینامند قطر دهانه داخلی لوله ۲۰۰ میلیمتر و قطر بیرونی لوله باحتساب کنگره های بیرونی ۲۳۱ میلیمتر میباشد وزن هر شاخه حدودا ۱۵ کیلوگرم و به عبارتی هر متر حدود ۲٫۵ کیلو گرم وزن دارد .اتصال لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر توسط کوپلر و واشر میباشد ضمن اینکه میتوان این لوله ها را به صورت جوشی نیز مورد استفاده قرار داد .مقدار لوله ی قابل حمل از این سایز در کامیون تک محور ۶۰۰ متر و در ترانزیت ۱۵۰۰ متر طول میباشد. از این لوله ها جهت استفاده در خطوط جمع کننده ابتدایی (جمع آوری فاضلاب) زهکشی, غلاف رایزر و انتقال آبهای سطحی تحت عنوان جوی آب می‌توان استفاده نمود جهت دریافت قیمت لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر همه روزه با شماره های موجود در بخش تماس با ما تماس حاصل بفرمایید.

لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر

این سایز از لوله از پر مصرفترین‌هاست. لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر را تحت عنوان لوله کاروگیت ۱۰ اینچ نیز میتوان نام برد. اتصال لوله های کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر توسط کوپلر انجام میپذیرد. قطر داخلی این لوله ها ۲۵۰ میلیمتر و قطر خارجی آن با احتساب کنگره های روی لوله ۲۹۰ میلیمتر میباشد. مقدار حمل لوله های کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر در هر کامیون تک محور ۳۶۰ متر طول و در هر ترانزیت ۹۶۰ متر طول میباشد. از این لوله ها جهت انتقال فاضلابهای خانگی, صنعتی و یا به عنوان زهکش و یا غلاف رایزر در مقوله کشاورزی میتوان بهره جست.

لوله کاروگیت ۳۱۵ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۳۱۵ میلیمتر از انواع لوله های کاروگیت میباشند که جهت جمع آوری آبهای سطحی مورد استفاده قرار میگیرند ابعاد داخلیه این لوله ۳۱۵ میلیمتر و ابعاد داخلی آن ۳۶۴ میلیمتر میباشد .وزن کلی این لوله ۳۶ کیلوگرم و یا به عبارتی هر متر ۶ کیلوگرم میباشد .لوله کاروگیت ۳۱۵ را به عبارتی لوله کاروگیت ۱۲ اینچ نیز مینامند. از این سایز از لوله های کارگیت جهت جمع آوری آبهای سطحی ,زهکش, غلاف رایزر در کشاورزی و در کل انتقال فاضلابهای شهری و روستایی میتوان بهره برد .لوله های کاروگیت ۳۱۵ میلیمتر را میتوان به مقدار ۲۱۶ متر طول در یک ماشین تک محور و مقدار ۵۷۶ متر طول در یک ترانزیت جاسازی و حمل نمود.

لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر یا به عبارتی لوله کاروگیت ۱۶ اینچ از پر مصرف ترین سایزها در لوله های کاروگیت میباشد .این لوله در دو نوع فشار کاری ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱٫۵ کیلو نیوتن با نوع اتصال کوپلری که به وسیله ی یک واشر آببندی می‌گردد تولید و عرضه میگردند. وزن تقریبی یک شاخه ۶ متری عبارت است از ۵۵ کیلوگرم و به عبارتی ۹٫۱۰۰ گرم در هر متر میباشد قطر داخلیه این لوله ها ۴۰۰ میلیمتر و قطر خارجی آن ۴۵۷ میلیمتر است .لوله های کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر را میتوان به میزان ۱۵۰ متر طول در یک کامیون تک محور و ۳۳۰ متر را در یک ترانزیت جایسازی نمود.

لوله کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر از اناع لوله های کاروگیت قطور شناخته میشوند که جهت استفاده در پروژه ها با عنئان خط اصلی مورد استفاده قرار میگیرند .لوله های کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر را تحت عنوان لوله کاروگیت ۲۰ اینچ نیز میشناسند .اتصال این لوله ها توسط کوپلر و واشر انجام میپذیرد و در دو کلاس کاری ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱٫۵ کیلو نیوتن تولید میگردند .لوله  های کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر را میتوان به مقدار ۹۰ متر در یک کامیون تک محور و مقدار ۱۸۰ متر طول در یک ترانزیت جاسازی نمود .

لوله کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر را میتوان با نام لوله کاروگیت ۲۴ اینچ نیز معرفی و مورد استفاده قرار داد .لوله های کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر با قطر داخلیه ۶۰۰ میلیمتر و قطر خارجیه ۶۹۳ میلیمتر یکی از مناسبترین گزینه ها در انتقال فاضلابهای شهری به شمار میروند .اتصال لوله های کاروگیت ۶۰۰ میلیمتربه وسیله کوپلر انجام میپذیرد .این لوله ها در دو نوع کلاس کاری ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱٫۵ کیلونیوتن با طول مفید ۶ متری تولید و عرضه میگردند.مقدار جایگیری لوله های کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر در هر کامیون تک محور به میزان ۵۴ متر و ترانزیت ۱۳۲ متر طول میباشد.

لوله کاروگیت ۷۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۷۰۰ میلیمتر را به عنوان خطوط اصلی و با نام ۲۵ اینچ میشناسند .نوع اتصال در این لوله به روش کوپلری و یا جوشی امکا میپذیرد مقدار جایگیری در کامیون تک محور ۴۳ متر طول و رد رترانزیت ۷۲ متر طول میباشد .قطر داخلیه این لوله ها ۷۰۰ میلیمتر و قطر خارجی باحتساب کنگره های لوله ۸۱۶ میلیمتر میباشد وزن هر متر از این لوله حدودا ۲۸٫۵ کیلوگرم میباشد.

لوله کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر از پر مصرفترین لوله های قطور در بین سایر لوله های کاروگیت با قطر نسبتا بالا میباشند .اتصال ین لوله ها توسط کوپلر و واشر ئ در نوع اسپیرال کاروگیت آن میتوان از جوش اکسترودری استفاده نمود که از استحکام بالایی نیز برخوردار میباشد .لوله های کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر را تحت عنوان لوله کاروگیت ۳۲ اینچ نیز میشناسند .مقدار جایگیری لوله های ۰۰ کاروگیت در هر ماشین تک محور به میزان ۳۰ متر و ترانزیت به میزان ۶۰ متر طول میباشد .این سایز از لوله در سه نوع فشار حلقوی که عبارتند از ۱۶ کیلو نیوتن ,۳۱٫۵ کیلو نیوتن و ۶۴ کیلو نیوتن  تولید و عرضه میگردند.

لوله کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر از انواع سایزهای قطور در لوله های کاروگیت میباشد که جهت جمع آوری آبهای سطحی در کنار گذر خیابانها و خطوط اصلی در خارج از شهر مورد استفاده قرار میگیرند .به لوله های کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر لوله کاروگیت ۳۶ اینچ نیز گفته میشود .این لوله ها در سه نوع کلاس کاری اعم از  ۱۶ کیلو نیوتن ,۳۱٫۵ کیلو نیوتن و ۶۴ کیلو نیوتن  تولید و عرضه میگردند. نوع اتصال آنها توسط کوپلر و واشر در نوع اسپیرال کاروگیت به صورت جوش اکسترودری تولید و عرضه میگردند .مقدار جایگیری این لوله ها در کامیون تک محور به میزان ۲۴ متر و ترانزیت به میزان ۴۸ مترطول میباشد.

لوله کاروگیت ۱۰۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۱۰۰۰ میلیمتر یا لوله کاروگیت ۴۰ اینچ . بسیار پر مصرف و در نوع خود بی نظیر است. در سه نوع کلاس کاری ۱۶ ,۳۱٫۵ و ۶۴ کیلو نیوتن تولید میگردد دارای دو نوع ساختار کاروگیت و اسپیرال کارویت  میباشد، نوع اتصال آن به صورت کوپلری و جوشی میباشد. جهت انتقال آبهای سطحی و فاضلابهای شهری و صنعتی در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد .مقدار بارگیری در هر کامیون تک محور ۲۴ متر و تریلی۴۰ متر طول میباشد قطر داخلی آن ۱۰۰۰ میلیمتر و قطر خارجی آن ۱۱۶۵ میلیمتر تعریف گردیده است.

لوله کاروگیت ۱۲۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۱۲۰۰ میلیمتر یا لوله کاروگیت ۴۸ اینچ .این لوله بسیار کارآمد و مطمئن به لحاظ نوع و اندازه ی دبی آن میباشد .در سه نوع فشار کاری اعم از ۱۶ ,۳۱٫۵ و ۶۴ کیلو نیوتن تولید میگردد پروژه های زیادی را نیازمند این سایز از لوله میباشند .نوع اتصال آن به وسیله ی کوپلر و یا جوش اکسترودری انجام میپذیرد .قطر داخلیه ۱۲۰۰ میلیمتر و قطر خارجیه ۱۳۵۰ ابعاد ظاهری این لوله را شامل می‌شوند. از این لوله جهت انتقال فاضلابهای عظیم صنعتی و شهری و در برخی موارد به عنوان منهول نیز میتوان استفاده نمود .مقدار جایگیری در هر کامیون تک محور ۱ متر و در تریلی به میزان ۳۶ متر طول میباشد.

لوله کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر

این سایز از لوله به طور تقریبی ۱۴۰۰ میلیمتر قطر داخلی و ۱۵۸۳ میلیمتر قطر خارجی باحتساب کنگره های بیرونی لوله را شامل میشود .لوله های کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر را میتوان تحت عنوان لوله های ۵۶ نیز مورد استفاده قرار داد. طول شاخه های آن ۶ متر طول و اتصال آن توسط جوش اکسترودری امکان میپذیرد .در سه نوع فشار کاری ۱۶ ,۳۱٫۵ و ۶۴ کیلو نیوتن تولید و عرضه میگردند. موارد مصرف بیشماری دارند که عمده ترین آن به عنوان انتقال فاضلابهای شهری و روستایی و صنعتی و در برخی موارد انتقال مسیلها و روخانه های فصلی میباشد .مقدار جایگیری لوله های کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر در هر کامیون تک محور ۱۲ متر و ترانزیت ۳۶ متر طول می‌باشد.

لوله کاروگیت

سایز لوله
(mm)
حداقل قطر داخلی
(mm)
قطر خارجی
(mm)
وزن هر شاخه 6متری
(kg)
ضخامت مجموع لایه ها
(mm)
طول درگیری کوپلر
(mm)
نوع واشر
200198231151.5120EPDM
250249290221.8140EPDM
315314364362.1190EPDM
400399457552.5160EPDM
500500583833180EPDM
6005956931233.5190EPDM
7006978161704130EPDM
8007879312054.5270EPDM
90089210303004.8--------------
1000100011653605--------------
1200119213505405--------------
1400139315837206.6--------------

شرکت HDPEPIPE با ۲۰ سال سابقه درخشان در توزیع و تامین لوله های پلی اتیلن، لوله های کاروگیت، اتصالات پلی اتیلن لوله های PVC همواره بهترین قیمت را ارایه می کند.

همه روزه،  پاسخگوی شما هستیم!

شماره تماس :   ۰۹۱۲۲۷۵۰۴۲۴   | آدرس ایمیل: info@hdpepipe.ir

عضویت در خبرنامه:

Call Now Buttonارتباط با ما 09122750424