لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن پلی رود

دانلود لیست قیمت 

اتصالات پلی‌رود

واحد تولیدی و تحقیقاتی پلی رود که هم اکنون جزو یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی اتصالات آبیاری و آبرسانی پلیمری در کشور و همچنین در خاورمیانه محسوب می‌شود، فعالیت خود را مدیون بیش از ۳۰ سال سابقه در زمنه ساخت و تولید انواع قالب‌های تزریق پلاستیک در کشور است، که همواره در بالاترین و آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه های دستگاه ها و تجهیزات تولیدی و آزمایشگاهی – ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه و مراکز آموزشی- همکاری با اساتید دانشگاهی و واحدهای تولیدی با سابقه، سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور، مهندسین مشاور و طراحان داخلی و خارجی، شرکت و بازدید از اکثر نمایشگاه های تخصصی دنیا، مهندسین با تجربه، پرسنل فنی و کار آزموده و در نهایت مدیریتی با سابقه و هوشمند، توانسته است با توسعه ممتد و برنامه ریزی شده هم اکنون با بی از ۳۰۰۰۰۰ متر مربع مجموعه تولیدی مدرن در یکی از بهترین شهرک های صنعتی واقع در طبیعت بکر و زیبای استان مازندران با دقیق ترین ماشین های تزریق پلاستیک در رنج های مختلف و در کنار کامل‌ترین و متنوع‌ترین قالب‌های تزریق انواع اتصالات پلیمری در کشور و با در اختیار داشتن پرسنلی مجرب و آموزش دیده، توسط تیم مدیریتی و مهندسین مجموعه تولیدی و تحقیقاتی پلی‌رود افتخار بیش از ۲۰۰۰ نوع از انواع اتصالات پلیمری را در کشور به خود اختصاص داده است.

اتصالات پلیرود

این شرکت همواره به سوی هدف نهایی که در آن تولید محصولات با بهترین کیفیت، مطابق با آخرین استاندارد های ملی و بین‌المللی، تحویل محصول در کوتاه‌ترین زمان ( با دارا بودن انبار محصول مدرن در کارخانه و همچنین تهران با بیش از ۱۲۰۰۰ هزار متر مربع مساحت و کلیه‌ی روش های بارگیری با روش‌های نوین انبار داری LIFO-FIFO )، پاسخ‌گویی دقیق و فنی به نیاز های مصرف کنندگان، که در آن نهایت رضایتمندی مشتریان عزیز لحاظ گردیده، با سرعت و دقت در حرکتند.

اتصالات پلیرود

پلی‌رود اتصال افتخار دارد، که به عنوان اولین تولید کننده اتصالات پلی اتیلن در کشور تا‌کنون موفق به اخذ استاندارد تشویقی اتصالات پیچی و همچنین استاندارد اجباری اتصالات پلی اتیلن گردیده است.

استاندارد های اتصالات پلی‌رود

پلیرود به جهت کیفیت بالای محصولات تولیدی توانسته است که استاندارد کیفیت، ISO 9001 : 2008 را پس از استقرار کامل از موسسه OXCERT NVDHT دریافت داشته و هم‌چنین با رعایت کامل الزامات زیست‌محیطی موفق به دریافت استاندارد‌های OHSAS18001 : 2007  و رعایت موازین حفاظتی و محیطی، استاندارد ISO 14001 : 2004 شده است. هم‌چنین در بخش مدیریت ارایه خدمات به مشتریان و مصرف کنندگان قادر به اخذ استاندارد ISO 10002 : 2004 از موسسه OXCERT از کشور بریتانیا گردیده است.

اتصالات پلی رود

پلی‌رود اتصال در سال جاری با همت کلیه پرسنل بخش کنترل کیفیت آزمایشگاه مدرن خود و با عزم جدی مدیریت بر بالا بردن حداکثری کیفیت محصولات موفق به استقرار استاندارد بین اللملی ISO 17025 : 2005 در آزمایشگاه خود گردیده و گواهی‌نامه خود را اخذ نموده است.

ضمناً لازم به تذکر است، که پلیرود پس از کسب افتخارات مذکور فوق توانسته است، مجوز صادرات محصولات را به اروپا نیز کسب نماید. با این گواهینامه راه خود را به بازارهای مصرف اروپایی در کنار کیفیت برتر محصولات ایرانی باز نماید.

اتصالات پلیرود

همکاری اتصالات پلی رود با بیمه ایران

در کنار مجوعه‌ای از انواع استانداردهای کیفیتی، مدیریتی و صادراتی، اتصالات پلی رود اتصال، با همکاری بیمه ایران توانسته است، کلیه محصولات خود را به مدت ۱۰ سال بیمه نموده تا مصرف کنندگان عزیز در کشور پلی رود اتصال را بی رقیب تلقی نمایند.

شرکت HDPEPIPE با ۲۰ سال سابقه درخشان در توزیع و تامین لوله های پلی اتیلن، لوله های کاروگیت، اتصالات پلی اتیلن لوله های PVC همواره بهترین قیمت را ارایه می کند.

همه روزه،  پاسخگوی شما هستیم!

شماره تماس :   ۰۹۱۲۲۷۵۰۴۲۴   | آدرس ایمیل: info@hdpepipe.ir

عضویت در خبرنامه:

hdpepipe.ir - انواع لوله کاروگیت و پلی اتیلن
Call Now Buttonارتباط با ما 09122750424