راهنمای خرید انواع لوله پلی اتیلن

راهنمای خرید لوله از ما

چگونه لوله کاروگیت بخریم ؟

جهت خرید لوله های کاروگیت ابتدا سایز و فشار حلقوی لوله های کاروگیت, مقدار مورد نیاز از هر سایز واینکه جهت چه مورد مصرفی مورد نیاز است را مشخص نمایید و پس از ارسال درخواست خرید خود به مجموعه همکاران ما در مدت کوتاهی موجودی و قیمت لوله را اعلام مینمایند.

چگونه لوله پلی اتیلن بخریم ؟

جهت خرید لوله های پلی اتیلن به چند نکته توجه فرمایید :اینکه سایز و فشار نامی یا همان اتمسفر لوله و اینکه جهت چه نوع مصرفی مورد استفاده است را مشخص نمایید و پس از ارسال درخواست خود از طریق نمابر و یا سایر دسترسی های سایت همکاران ما در کمترین زمان ممکن موجودی و قیمت لوله را در همان روز اعلام مینمایند .

نحوه ارسال لوله های پلی اتیلن تکجداره و دوجداره (کاروگیت ) به چه صورت است ؟

به جهت رفاه حال خریداران محترم پس از انجام تراکنش مالی آدرس محل تخلیه را کتبا ارسال نمایید تا بسته به میزان لوله های درخواستی وسیله حمل لوله های پلی اتیلن را اعم از کامیون و یا تریلی و ترانزیت مشخص و ارسال انجام میپذیرد .

نکاتی که قبل از خرید لوله  های پلی اتیلن باید بدانیم ؟

لوله های پلی اتیلن دارای مصارف مختلفی منجمله آبرسانی,گازرسانی ,زهکشی و غلاف کابل میباشند که هریک دارای ابعاد خاص و استاندارد مخصوصی میباشند قبل از هرچیز نوع مصرف و فشار کاری در هر سایزی که مد نظرتان هست را مشخص نمایید.

نکاتی که قبل از خرید لوله کاروگیت باید بدانیم ؟

لوله های کاروگیت دارای مصارف مختلفی منجمله فاضلاب,زهکشی و گاها جداره چاه و انتقال آب به صورت نهر آب مورد مصرف قرار میگیرند و در دو نوع فشار حلقوی  مورد مصرف قرار میگیرند قبل از خرید به نکات زیر توجه فرمایید:

نوع مصرف و فشار حلقوی لوله های کاروگیت که عبارتند از :

SN 4_SN 8

مقدار مورد نیاز لوله های کاروگیت در هر سایز را نیز مشخص نمایید تا بررسی جهت تعیین وسیله مورد نیاز جهت ارسال انجام پذیرد چرا که لوله های کاروگیت از سایز ۱۶۰ الی ۸۰۰ میلیمتر را میتوان در یکدیگر ب راحتی جایگذاری نمود .

مدت زمان تحویل لوله  های کاروگیت و پلی اتیلن چقدر است ؟

لوله های پلی اتیلن و لوله های کاروگیت بسته به میزان مصرف و یا در مواقعی داشتن بازرسی دارای زمان تحویل یک روز الی یک هفته میباشد که البته و به صورت کلی موجودی کالا در سایزهای مختلف به میزان هر سایز حداقل ۴۰۰۰ متر در کارخانه موجود بوده و قابل ارائه است که در صورت نداشتن بازرسی امکان ارائه محصول به میزان مورد نیاز وجود دارد ضمن اینکه در صورت نیاز در متراژهای بالاتر و به جهت اینکه همه لوله ها را نمیتوان در یک روز مورد استفاده قرار داد به تناوب و در زمان بندی که بین کارخانه و خریدار توافق میگردد بارگیری شده و ارسال میگردد .

منظور از SN4_SN8  چیست؟

لوله های کاروگیت در دو نوع فشار کاری تولید میگردند که این فشار حلقوی لوله های کاروگیت با علامت اختصاریه مشروحه تعیین میگردد و معادل آن به شرح زیر میباشد

SN4+16 KN2

SN8+31.5 KN2

شرکت HDPEPIPE با ۲۰ سال سابقه درخشان در توزیع و تامین لوله های پلی اتیلن، لوله های کاروگیت، اتصالات پلی اتیلن لوله های PVC همواره بهترین قیمت را ارایه می کند.

همه روزه،  پاسخگوی شما هستیم!

تهران، میدان جمهوری، شمال به جنوب خیابان نواب، نبش خیابان دامپزشکی، برج شهاب ۳، طبقه سوم، واحد۳۲۶

شماره تماس : ۶۶۶۷۷۴۴۹ ۰۲۱ ، ۰۲۱ ۶۶۶۷۷۴۲۳ | آدرس ایمیل: info@hdpepipe.ir

عضویت در خبرنامه:

hdpepipe.ir - انواع لوله کاروگیت و پلی اتیلن
Call Now Buttonارتباط با ما 09122750424