لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر از انواع پر مصرف لوله های کاروگیت فاضلابی میباشند که به عنوان جمع کننده فاضلاب شهری در اکثر پروژه های فاضلابهای شهری و روستایی مورد استفاده قرار میگیرند . این لوله ها در شاخه های ۶ متری و ۱۲ متری تولید میگردند با این تفاوت که لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر با شاخه های ۶ متری دارای کوپلر و شاخه های ۱۲ متری بدون کوپلر میباشند .نوع مواد مصرفی در تولید این لوله ها ,پلی اتیلن با گرید PE 80  میباشد .

روش اتصال لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر توسط کوپلر یا همان قطعه میانی که به صورت مادگی میباشد به یکدیگر متصل میگردند و واشر آببندی این لوله ها وظیفه آببند کردن این لوله ها را به عهده دارد .این لوله ها در دو نوع فشار کاری اعم از ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱٫۵ کیلو نیوتن تولید میگردند که با توجه به صلاحدید پیمانکاران و همچنین نوع پروژه میتوان از این لوله ها در موارد مختلف استفاده نمود .

هزینه حمل لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر را میتوان به مقدار ۶۰۰ متر برابر با ۱۰۰ شاخه ۶ متری و مقدار ۱۵۰۰ متر برابر با ۲۵۰ شاخه در یک ماشین ترانزیت بارگیری نمود و به این وسیله میتوان کلیه هزینه های حمل و بارگیری تا محل پروژه را براورد نمود .